CandleCandle.cz CandleCandle.cz
RUČNÍ VÝROBA SVÍČEK

Součastnost

V roce 2014 ruční výrobu svíček přebírá společnost LDK centrum, s.r.o. a navazuje na původní výrobu. Výroba svíček se tedy stěhuje do Uhlířských Janovic. Snažíme se modernizovat výrobní prvky, zlepšovat kvalitu objednávání a rychlost dodání našeho sortimentu.

Spolupracujeme

 http://touchofdelight.ie
Výhradní právo pro Irsko má Touch of Delight, paní Iveta Charalambousová

Historie

Candle Candle je od roku svého vzniku (1996) tvořen dvěma společníky – Dánem a Češkou. Každý přispěl zkušenostmi z jiného oboru – výroba svíček, design a marketing. Náš cíl je prostý – vyrábět ty nejlepší svíčky. V současnosti také dovážíme produkty skandinávských designových prodejců jako je dánská firma Brøste a švédská společnost Affari .

Doposud máme svíčky na trzích v těchto zemích: Česká Republika, Slovensko, Slovinsko, Itálie, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Německo, Rakousko, Francie a Anglie.Vyvážíme též formy a vybavení výroben svíček, a to do celého světa – od Srí Lanky po Island, nevyjímaje některé nejprestižnější společností v Anglii a Dánsku.

Všechny naše svíčky jsou ručně vyráběné, z německého parafínu, s knoty značky Henshke a barvami Bekro a Kaiser Lacke. Hoří dlouho vysokým plamenem, celé se prosvítí a neroztékají se, a to vše bez nepříjemného černého kouře. V nabídce máme kolem 24 barevných odstínů s možností výběru těch nejlepších vůní z Francie a Ameriky.

Kolem 80% celosvětového prodeje svíček je pro dekorativní účely. Proto stále vyvíjíme nové tvary a úpravy povrchu svíček dle měnící se módy a trendů v designu. Některé z našich svíček se objevily i v časopisech Elle a Esquire.